Boek Nederlands

Er hangt een geheim in de lucht

Anna Ruhe (auteur), Claudia Carls (illustrator), David Orthel (vertaler)

Er hangt een geheim in de lucht

Anna Ruhe (auteur), Claudia Carls (illustrator), David Orthel (vertaler)
In de reeks:
met uitneembare kaart Een magisch verhaal voor de fans van Harry Potter en Nevermoor!Het ruikt vreemd in de oude villa, naar
Onderwerp
Magie
Titel
Er hangt een geheim in de lucht
Auteur
Anna Ruhe
Illustrator
Claudia Carls
Vertaler
David Orthel
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Duits
Oorspr. titel
Ein Geheimnis liegt in der Luft
Uitgever
Houten: Van Holkema & Warendorf, © 2019
261 p. : ill.
ISBN
9789000366095 (hardback)

Beschikbaarheid en plaats in de bib